ilan-resim

YÖNETİCİ ADAYLARI- İSTANBUL

Domino's Pizza

Dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede 18.000 restoranıyla hizmet veren büyük Domino’s ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. 1996 yılından bu yana Türkiye’de hızlı servis restoran zincirlerine öncülük ediyoruz.

Yaptığımız sayısız yatırım ile bugün 25 yıllık sektör lideri bir marka haline geldik. Türkiye’de 76 ilde 600’e yakın restorana, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve İzmir’de üretim merkezlerine ve 7.500’den fazla takım üyesine sahibiz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki insanı Domino’s’tan daha hızlı mutlu edecek başka bir lezzet yok çünkü bu lezzetin arkasında Ben Varsam Domino’s Var diyerek işini tutku ile yapan insanlar var!

Sen de işimi tutkuyla yaparım, eğlenerek çalışır, en iyi ekipleri ben yönetirim diyorsan hadi ekibimize katılmak için başvur. Birlikte büyüyelim, birlikte kazanalım!

DOMINO’S’TA GİRİŞİMCİ OLMAK

Dünya üzerindeki Domino’s franchiseelerinin yaklaşık %90’ının kariyerine, restoranlarda motorcu, mutfakçı ya da restoran yöneticisi olarak başladığını biliyor muydun? Domino’s Türkiye’de de pek çok franchiseemiz ailemize restoranlarımızda çalışarak katılmış, kariyerini üst basamaklara taşımış, hayallerine gerçekleştirerek kendi restoranlarının sahibi olmuştur. Domino’s’ta sıra dışı insanlarla hayal ortaklığı yapmak ruhumuzda var. Sen de ailemize katıl, tutkuyla çalış, girişimci ruhunla hayallerine kavuş!


Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
Şimdi ilanımıza başvur.

GENEL NİTELİKLER

· Tercihen Lise- Ön lisan- Lisans

1. Besin Teknolojisi Öğretmenliği
2. Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği
3. Gastronomi ve Mutfak Sanatları
4. Yiyecek İçecek İşletmeciliği Bölümü
5. Beslenme ve Diyetetik
6. Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Bölümü
7. Gastronomi Bölümü
8.Aşçılık bölüm 'lerinden mezunum ,

· İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,

· Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,

· MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,

diyorsan..

İŞ TANIMI

Şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için, ürün ve hizmet kalitesi, hijyen standartları ve müşteri memnuniyeti standartlarını en yüksek seviyeye taşımak konusunda şubeyi yönetirken Restoran Müdürü’ne destek vermek.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3321049


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3321049 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Domino's Pizza

Aradığınız "Yönetici Adayları- İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur