1. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
  2. Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli

Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2769038


Kadın 23 - 37 arası No: 2769038 Tam Zamanlı

Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli Ankara Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli İstanbul Avrupa Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli İstanbul Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli Halkla İlişkiler Yönetim Yönetici Asistanı


Sekreter Ne İş Yapar?

Yöneticinin veya firma çalışanlarının iş ile ilgili yazışmalarını, haberleşmelerini, toplantı veya günlük notlarını organize eden, telefon trafiğini yönlendiren/düzenleyen kişidir. Yöneticilerin veya firmanın kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlar.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Yönetici Asistanı - Halkla İlişkiler Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?