Pozisyon
 (1 Seçim)
Yönetici Asistanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Yönetici Asistanı iş ilanları

İstanbul'da Yönetici Asistanı Arayanlar

En yeni İstanbul Yönetici Asistanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Yönetici Asistanı İş İlanları

Yönetici asistanları, ofisin ya da departmanın temel işleyişinden sorumludur ve birim yöneticisine destek sağlar. Görev aldıkları sektöre göre yönetici asistanlarının iş tanımları farklılık gösterir. Bütün şirketlerde bu elemanlara ihtiyaç vardır. Özellikle İstanbul’da çok sayıda şirket yer aldığı için yönetici asistanlığı yapmak isteyen kişilere geniş bir istihdam alanı sunulur. Bu nedenle İstanbul yönetici asistanı iş ilanları da oldukça fazladır. İlanlarda adayların sahip olması istenen bütün detaylar belirtilir. Genel olarak tecrübeli, alanında uzun süre çalışmış kişiler aranır. Ancak çoğu şirket, yetiştirmek üzere yeni mezun ve deneyimsiz adaylar için de alım yapar. Dolayısıyla yönetici asistanlığında tecrübeli ve tecrübesiz herkes için birçok iş olanağı mevcuttur. Bütün İstanbul yönetici asistanı iş ilanlarına göz atmak için Eleman.net’e girebilir, size uyan alternatiflere başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’da Yönetici Asistanı İş İmkanları Nelerdir?

Şirketlerin birçok departmanında yönetici asistanları görevlendirilir. Ofisin işleyişinden sorumlu olan bu kişiler için sunulan çok sayıda iş olanağı mevcuttur. Her şirkette yöneticiler, programlarını takip edebilmek ve yoğun iş trafiğini yönetebilmek için asistanlara ihtiyaç duyar. Üstelik bu mesleği icra etmek isteyenler her sektörde görev alabilir. Sağlık, hizmet, bilişim, otomotiv, tekstil, ambalaj ve daha pek çok alanda iş bulabilir. Bu nedenle İstanbul yönetici asistanı yeni ilanlara sık sık rastlamanız mümkün hale gelir. Düzenli aralıklarla bu ilanları takip ederek kendinize en uygun işi bulabilirsiniz.

İstanbul Yönetici Asistanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul yönetici asistanı iş ilanları bay ve bayan adaylarda aranan bazı kriterleri gösterir. Adayların sahip olması gereken bu kriterlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Yönetici asistanı büro yönetim prosedürleri hakkında kapsamlı bir donanıma sahip olmalıdır.
  • Sıklıkla kullanacağı MS Office ve diğer temel bilgisayar programlarına hakim olması gerekir.
  • Raporlama yapabilmelidir.
  • Diksiyonunun düzgün olması en önemli kriterler arasında yer alır.
  • Adayların dış görünüşlerine önem vermesi gerekir.
  • Birden fazla görevleri olduğunda öncelikleri en ideal biçimde belirlemeli ve ona göre aksiyon almalıdır.
  • Yönetici asistanı hem bağımsız olarak hem de bir ekibin içerisinde çalışabilmelidir.
  • Zaman yönetimi konusunda başarılı olması son derece önemlidir. Zamanı en verimli şekilde kullanabilmelidir.
  • Yönetici asistanlarının hem sözlü hem de yazılı iletişim becerilerinin yüksek olması beklenir.
  • Yoğun tempolu bir iş ortamına kolaylıkla uyum sağlayabilmelidir.

İstanbul’da Yönetici Asistanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul yönetici asistanı ilanları incelendiği zaman farklı pek çok sektörden firmaların eleman arayışında olduğunu görmek mümkündür. Firmaların her dönemde yönetici asistanlarına ihtiyacı vardır. Bu elemanlar birçok iş kolunda çalışma imkanına sahiptir. Hukuk bürolarında, özel şirketlerde, belediyelerde, holdinglerde görev alabilir. Dolayısıyla istihdam alanı geniş olduğu için hayalindeki işi rahatlıkla bulabilir. Yönetici asistanları sadece özel sektörde değil devlet kurumlarında da mesleklerini icra edebilir. Bunun için alım yapan kurumların istediği belgelere sahip olmanız gerekir. Özel sektördeki arayışınız için ise Eleman.net’i tercih edebilirsiniz. Bütün ilanları en yeniden en eskiye görebilir, uygun gördüklerinize başvurunuzu iletebilirsiniz.

İstanbul Yönetici Asistanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Yönetici asistanlığı yapmak isteyen kişiler, Eleman.net’te yer alan ilanlara göz atabilir. Bunun için hem internet sitesini hem de uygulamayı kullanabilir. Arama yerine yönetici asistanı, şehir bilgisine de İstanbul’u işaretlediğinde karşısına pek çok seçenek çıkar. Ancak kişinin tüm tercihlerini belirleyebilmesi ve daha kısa sürede aradığı işi bulabilmesi için filtreleme opsiyonu mevcuttur. İstanbul’un ilçelerini, çalışma şeklini, tecrübe süresini belirleyebilirsiniz. Böylelikle beklentilerinize hitap eden, güncel İstanbul yönetici asistanı iş ilanları arasından en uygun seçeneklere başvuru yapabilirsiniz. Başvurmak için ilana tıklamanız ve sayfanın altındaki “başvur” seçeneğine basmanız yeterlidir.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Yönetici Asistanı Sık Sorulan Sorular

Yönetici Asistanlarının Çalışma Koşulları Nasıldır?

Genel olarak ofis içinde çalışırlar. Mesai saatleri ise bulundukları kurumun politikalarına göre değişkenlik gösterir. Cumartesi günü mesai yapan kurumlar gibi yalnızca hafta içi çalışan yerler de mevcuttur. Bazen esnek çalışma saatlerinin söz konusu olduğu durumlarla karşılaşılabilir. Hem yoğun hem de stresli bir çalışma temposu vardır. Bağlı olduğu yöneticinin neredeyse bütün mail, telefon trafiğini yönetir ve ofis içindeki düzeni de sağlar. Dolayısıyla stres altında görevini icra etmesi gerekir.

Yönetici Asistanlarının Sorumlulukları Nelerdir?

Yönetici asistanları ofis malzemelerinin tedarik edilmesini sağlar. Ofise gelen ziyaretçilere yönlendirmede bulunur. Uygun bir dosyalama sistemi geliştirir ve sürdürür. Raporlar, notlar, taslaklar, yazışmalar ve e-mailler de dahil tüm ofis belgelerini hazırlar ve ilgili yöneticiye sunar. İletişim bilgilerinin kaydını tutar. Yönetici adına gelen telefon aramalarını yanıtlar. Toplantılarda not tutar. Yöneticilerin seyahat düzenlemelerini yapar. Toplantıların ve randevuların organize edilmesini sağlar.

Yönetici Asistanlığı Yapabilmek İçin Hangi Eğitimler Alınmalıdır?

Yönetici asistanlığı yapmak için herhangi bir akademik eğitim mecburiyeti bulunmaz. Devlet üniversiteleri ve özel üniversitelerde bulunan iki yıllık Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünde eğitim almak mümkündür. Bu sayede meslek hayatına çok daha kısa sürede başlangıç yapabilirsiniz. Hem teoride hem pratikte birçok bilgiye hakim olabilirsiniz. Üniversite eğitiminin dışında sertifika programları da tercih edilebilir. Eğitim akademilerindeki Büro Yönetimi programlarına katılım sağlayarak da ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinmeniz mümkündür. Bunun dışında yabancı dil kurslarına katılarak kendinizi geliştirebilir ve daha kurumsal firmalarda çalışma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Yönetici Asistanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Yönetici Asistanı" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur