Pozisyon
 (1 Seçim)
Sekreter
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Sekreter iş ilanları

İstanbul'da Sekreter Arayanlar

En yeni İstanbul Sekreter iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Sekreter İş İlanları

İstanbul sekreter iş ilanları, işletmelerde yazılı ve sözlü iletişim görevlerini yürüten ofis personelleri ile iş verenleri bir araya getirir. Ofis ya da şirket ortamında tek bir yöneticiye bağlı olarak çalışmalarını gerçekleştiren sekreterler, aynı zamanda birden fazla yetkilinin iş akışını koordine eder. İstanbul sekreter pozisyonlarında istihdam edilenler yönetici, müdür, şef ya da idari departman personellerinin çalışma programını organize eder. Diğer firmaların yetkililerinden gelen telefonları yanıtlayan sekreter, harici aramaları da gerçekleştirerek aldığı notları eksiksiz biçimde yöneticisine iletir. Müşteri, ziyaretçi, hasta, öğrenci gibi çalıştığı sektöre dahil olan hedef kitle ile sürekli iletişim halinde olan sekreterler, misafirlerin karşılanması ve ağırlanması rollerinde aktif rol oynar. Ayrıca resmi ve özel kurumların yanı sıra şahsi yazışmaları da koordine eder. Aynı zamanda ofis ortamının düzenlenmesi, temizlik bakım işlerinin yerinde zamanında yapılması da rutin periyotlar arasındadır. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda özel asistan pozisyonunda yer almak için Eleman.net’in İstanbul sekreter iş ilanları fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul'da Sekreter İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul sekreter iş ilanları büro personeli başta olmak üzere yönetici asistanı ya da büro ofis sekreteri gibi olmak üzere geniş bir tanım kapsamına sahiptir. Hizmet ve üretim faaliyetlerinin gerçekleştiği pek çok sektörde sekreter istihdam edilir. Muhasebe ofisi, avukatlık bürosu, sanayi kuruluşları, gıda ve tekstil fabrikaları, emlak ofisleri, oto galeri, klinik, muayenehane, beyaz eşya mağazası gibi çalışma ortamları, sekreter çalıştıran yerlerin başında gelir. Sekreter olarak başvuru yapacak adayların, en az lise mezunu olmasını bekleyen iş verenler hem yazılı hem de sözlü iletişim kabiliyeti yüksek elemanlara gereksinim duyar. Ofis, büro, şirket, fabrika, holding, şahıs işletmesi, resmi kurum gibi farklı sektörlerin bünyesinde istihdam şansına sahip olanlar, markanın imajını yansıtır. İş yerlerine gelen ziyaretçileri karşılayan ilk kişi olan sekreter, kurum, kuruluş ya da işletmenin aynası gibidir. Özelliklerinizle örtüşen İstanbul sekreter yeni ilanları incelemek üzere, sistematik periyotlarla güncellenen Eleman.net’in listelerini hızlıca tarayabilirsiniz.

İstanbul Sekreter İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Eğitim, tecrübe ve donanım beklentilerinize uygun İstanbul sekreter iş ilanları sayesinde tercihlerinize hitap eden seçimler yapmanız mümkündür. İstanbul sekreter iş ilanları başvurusu yapanların, ana dil olan Türkçe’nin sözlü kullanımını düzgün, akıcı ve nezaket kuralları çerçevesinde kullanmaları önemlidir. Ayrıca resmi veya özel yazışma tekniklerinde dil bilgisi ve yazım kurallarının ileri düzeyde olması gerekir. Almanca, İngilizce, Fransızca gibi yabancı dil bilgisine vakıf olması istenilen sekreter adaylarının okuma, yazma ve konuşma sevilerinin ise mesleki düzeyde yeterlilik sertifikası ile belgelendirilmesi gerekebilir. İstanbul sekreter iş ilanları görevlerine talip olanlar arasında yazılı ve sözlü dili hem akıcı hem de etkin biçimde kullanmanız beklenir. Özellikle ast üst ilişkilerinin yanı sıra müşteri ilişkilerinde de nezaket ve görgü kurallarına hâkim, kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren personellere öncelik verir.

İstanbul sekreter iş ilanları bay ya da bayan araştırması yaparken Eleman.net üzerinden cinsiyet tercihi butonunu aktif edebilir, aradığınız kriterlerle eşleşen işletmelerin listesini kolayca sıralayabilirsiniz.

İstanbul'da Sekreter Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu lokasyonlarında ikamet edenler, ikamet bölgelerine yakın olan veya ulaşım sorunu bulunmayan pek çok firmaya başvuru yapabilir. Bu sayede çalışma ortamına gidiş geliş sırasında yaşanabilecek zaman kayıplarının ve yorgunluğun önüne geçilir. Sanayi, sağlık, hukuk, muhasebe gibi sektörün öncü ve lider firmalarının yanı sıra şahıs işletmelerinin çalışma olanaklarını değerlendirmek için İstanbul sekreter iş ilanları araması yapabilirsiniz. Sekreterler açısından üretim ya da hizmet alanında faaliyet gerçekleştiren firmalar arasında tekstilden otomotive, sağlıktan kişisel bakım merkezlerine, ticaret işletmelerinden derneklere kadar sayısız iş yeri alternatifi mevcuttur. Sürücü kursu, Yabancı Dil Eğitim merkezi, huzurevi, rehabilitasyon merkezi, yaşlı bakım kurumları, diş kliniği, spor kompleksi, giyim mağazası İstanbul sekreter ilanları sayesinde ulaşabileceğiniz görev alanlarından bazıları olarak öne çıkar.

İstanbul Sekreter İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Yönetici asistanı, ofis veya büro sekreteri pozisyonlarına iş başvurusunda bulunmak isteyenler, İstanbul sekreter iş ilanları aramasını Eleman.net’ten kolaylıkla yapabilir. Sistemin, kullanıcılarına nitelikli ve pratik kullanım olanağı sunan arayüzü sayesinde şehir kısmına “İstanbul” yazarak şehir genelinde arama yapabilir, listelenen seçenekler arasından dilerseniz “İstanbul Avrupa”, “İstanbul Anadolu” tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un alt kısmında sıralanan diğer tüm semtleri rahatlıkla görebilir, detaylı arama yapma avantajından yararlanabilirsiniz. Güncel İstanbul Sekreter iş ilanları görüntülemesi yapmak üzere Eleman.net’in “Tarih” kısmından size en uygun seçeneği işaretleyerek hem yeni hem de kısa süre içerisinde yayınlanan ilanları listeleyebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Sekreter Sık Sorulan Sorular

İstanbul Sekreter İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul sekreter iş ilanları listelerinin en yeni ve güncel imkanlarına ulaşmak için iş veren ile iş arayan adaylarını buluşturan Eleman.net platformunu tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Sekreterler Çalıştıran Firmalar Hangileridir?

İstanbul sekreter iş ilanları listesinde bulunan; nakliye firmaları, uluslararası taşımacılık şirketleri, otel, inşaat şirketi, yapı market, muhasebe, mimarlık ve avukatlık büroları, asansör firması, iklimlendirme sistemleri, eğitim kurumları sekreter çalıştıran firmalar olarak dikkat çeker.

İstanbul’da Sekreter Ne İş Yapar?

İstanbul sekreter iş ilanları büro, ofis, işletme gibi küçük, orta, büyük ölçekli kurum ya da kuruluşların hem sözlü hem de yazılı organizasyonlarını koordine eder. Çalışma ortamının ve yönetici odasının muntazam bir düzen içerisinde olması, temizlik ve hijyen unsurlarının sağlanması sekreterin görevleri arasındadır. Sekreterler misafirlerin karşılanması, konukların ağırlanması, etkin biçimde bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi işlerinden sorumludur.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Sekreter iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Sekreter" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur