facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Kat Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Kat Görevlisi iş ilanları

İstanbul'da Kat Görevlisi Arayanlar

İstanbul Kat Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Kat Görevlisi iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Kat Görevlisi iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Kat Görevlisi

Kat Görevlisi Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Otellerde, yurtlarda, apartlarda ve konaklama hizmeti verilen diğer tesislerde çalışan kat görevlisi nedir? Oda temizliği, düzeni, katta bulunan ofis ve yönetim elemanları, ortak alanların temizliği ve düzenlenmesinden sorumlu kişidir. “Kat görevlisi ne demek?” sorusunun cevabı bu şekilde basitçe verilebilir.Kat Görevlisi Kimdir?Konaklama tesislerinde kat hizmetleri standardına uygun şekilde cam, yer, lavabo, yatak, ayna gibi birçok unsurun temizliğini yapan kişidir. “Kat görevlisi kime denir?” ... Devamını Göster

Kat Görevlisi Nedir, Nasıl Olunur?
Kat Görevlisi Maaşları

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Kat Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Kat Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur