facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Makastar
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Makastar iş ilanları

İstanbul'da Makastar Arayanlar

İstanbul Makastar iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Makastar iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Makastar iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Makastar

Makastar Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Usta makasçı anlamına gelen makastar ne demek? Kıyafetlerin dikimi öncesinde kumaşı keserek provasını yapan ve parçaları düzenleyen ustadır. İşçilere görev dağılımı yaparak kesilen parçaların nasıl birleştirilmesi gerektiğini anlatır. Konfeksiyon atölyelerinde makastar kullanılan ekipmanların bakımını yapmakla da mükelleftir. El makası, elektronik makas ve falçata ile kestiği kumaşlar sırasında yaralanmamak için çelik eldiven kullanarak iş güvenliğini sağlar.Makastar Kimdir?“Makastar kime denir?... Devamını Göster

Makastar Nedir, Nasıl Olunur?
Makastar Maaşları

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Makastar iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Ekim 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Makastar" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur