facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Mobilya Ustası
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İzmir Mobilya Ustası iş ilanları

İzmir'de Mobilya Ustası Arayanlar

İzmir Mobilya Ustası iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İzmir Mobilya Ustası iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İzmir Mobilya Ustası iş fırsatları burada!

İzmir Mobilya Ustası İş İlanları

Marangoz olarak da adlandırılan mobilya ustası ahşap, demir ve kumaş kullanarak sandalye, koltuk ve masa gibi farklı mobilyaları üretir. Ev ve ofis içerisinde kullanılan iç mekan mobilyaları ya da teras ve açık alanlarda kullanılan bahçe mobilyaları bu kategoriye dahildir. Mobilya üretimi konusunda yetkinlik ve bilgi sahibi olan adaylar bu alanda iş ilanı veren işletmelere iş başvurusu yapabilir.

İzmir Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş şehirlerinden biri olmasının yanı sıra mobilya sektöründe ayrı bir öneme sahiptir. İzmir mobilya ustası iş ilanları bu nedenle şehirde sıklıkla farklı faaliyetlere ve ölçeklere sahip işletmeler tarafından açılır. Ticaret Bakanlığının verilerine göre Türkiye’de mobilya üretimi konusunda ilk beş il arasında yer alan İzmir işletme sayısı açısından ilk sırada gelir. Bu nedenle mobilya ustası olarak çalışmak isteyen kişilere geniş bir istihdam olanağı sağlar.

İzmir’de Mobilya Ustası İş İmkanları Nelerdir?

Mobilya ustası olarak çalışmak isteyenler bağlı olduğu işletmeye göre farklı imkanlara sahip olur. Eleman.net üzerinden incelediğiniz İzmir mobilya ustası yeni iş ilanları detay sayfalarında bu imkanları bulabilirsiniz. İşletmeler ilan açarken iş tanımı ve adaylara sundukları imkanlar hakkında bilgi verir.

Mobilya ustaları maaş, sigorta, yol ve yemek gibi ücretlere ek olarak parça başı prim alabilir. Birçok mobilya ustası maaşın yanı sıra ay boyunca yaptıkları üretimlerden ekstra prim aldığı için kazançları iyidir. Ustaların çalışma saatleri ve günleri işletmeye göre değişebilir. Mobilya atölyelerinde çalıştıkları için ortam koşulları gürültülü ve tozlu olur.

İzmir Mobilya Ustası İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Güncel İzmir mobilya ustası iş ilanları firmaya göre farklılıkları olsa da genellikle benzer şekillerde açılır. Mobilya ustası arayan işletmeler adaylardan deneyim ve tecrübe ister. Kişinin ustalık belgesi sahibi olması ya da uzun yıllardır sektörde çalışması işe alım sırasında avantajlı olmasını sağlar.

Mobilya ustası olmak için çıraklıktan yetişmeniz, meslek liselerinde ilgili bölümleri okumanız ya da mesleki eğitim kurslarına katılmanız gerekir. İşverenler detay sayfalarında bazı durumlarda adayın yetkinliğini belirterek iş öğrenme yöntemi hakkında şartlar arayabilir. Bazı durumlarda mobilya döşeme ustası, mobilya imalat ustası gibi belli bir görev tanımı için ilan açılır. Koltuk imalatı yapılan bir atölyede iskelet ve döşeme için farklı ustalar aranabilir. Bu nedenle kendi uzmanlık alanınıza uygun olan ilanlara başvuru yapmanız işe alım sırasında öncelikli olmanızı sağlar.

Mobilya ustası elde kesme, birleştirme, tasarım yapma ve modüler mobilya kurulumu hakkında bilgilidir. Küçük işletmelerde mobilya üretimine ek olarak montaj elemanı hizmeti de vermesi istenebilir. Adaylarda işletmelerin aradığı özellikler şunlardır:

  • Mobilya üretiminde kullanılan sanayi tipi makinelere hakim olma
  • Mobilya üretimi sırasında kullanılan alet edevat hakkında bilgi sahibi olma
  • Şirketin hizmet verdiği mobilya türünde bilgi ve deneyim sahibi olması
  • El yeteneğinin olması ve estetik bakış açısı
  • Titiz, dikkatli bir şekilde çalışması ve işi belirlenen zamanda teslim etmesi

İzmir’de Mobilya Ustası Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İzmir’de mobilya ustası arayan firmalar imalat, üretim ve yenileme gibi farklı alanlarda hizmet verebilir. Fabrikalar, marangozlar, atölyeler, mutfak üreticileri gibi farklı mobilya türlerinde hizmet veren işletmelerde çalışmanız mümkündür.

İzmir mobilya ustası ilanları sadece el işçiliği için açılmaz. Sektöre ve işveren üretim yöntemlerine göre farklı beceriler aranır. Makine kullanımı, mobilya dekorasyonu yapımı, teknik servis, montaj elemanı gibi farklı tanımlamalar da iş ilanları içerisinde yer alır.

Tiny House, bungalov gibi farklı mekanlar için proje ile bir bütün halinde tasarlanan mobilyalar için de usta arayışı olur. Bu nedenle prefabrik yapı, taşınabilir ahşap yapılar gibi alanlarda üretim yapan şirket ilanlarına da göz atabilirsiniz.

İzmir Mobilya Ustası İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Mobilya üretimi hakkında deneyim ve tecrübe sahibi iseniz İzmir’de açılan işveren ilanlarına Eleman.net üzerinden ulaşmanız mümkündür. Sitede “İzmir mobilya ustası iş ilanları bay” araması yaparak size uygun ilanları listeleyebilirsiniz. İş seçenekleri ve bölümlerini filtreleyerek de ilanlara erişebilirsiniz. İzmir’in belli bir bölgesinde evinize yakın ilanlara ulaşmak için filtreleme seçenekleri ile ilçeleri belirleyebilirsiniz.

İş ilan listesinden seçim yaparak detaylara ulaşıp işverenin adayda aradığı şartları görebilirsiniz. Aday şartları sizde varsa özgeçmişinizi online olarak işverene göndermeniz mümkündür. Eleman.net üyesi olarak özgeçmiş düzenlediğiniz zaman internet üzerinden başvurularınızı yaparsınız. İlan sayfasında işveren iletişim bilgisi yer alıyorsa bireysel olarak da görüşme imkanı olur.

İş başvurusu yaparken firma tercihine göre size bazı sorular sorulabilir. Maaş beklentisi ya da çalışma saatleri gibi farklı sorular ile işverenler adayları eleme yoluna gider. İş başvurusu gönderirken bu tarz sorularla karşılaştığınız zaman gerçekçi yanıtlar vermeniz önemlidir.

Eleman.net üzerinden açılan iş ilanlarını inceleyerek şimdi uygun koşullara sahip olduğunu ilanlara başvuru yaparak işverenlerle bir araya gelebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İzmir Mobilya Ustası Sık Sorulan Sorular

Mobilya ustası iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Mobilya üretimi, modelleri ve aletleri hakkında bilgi ve deneyim, ustalık belgesi sektör tecrübesi, el yeteneği, kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olmak aranan başlıca özellikler arasındadır.

Mobilya ustası nerede çalışabilir?

Mobilya üretilen fabrikalar, atölyeler, kişisel mobilya tasarım ofislerinin üretim bölümleri gibi farklı yerlerde mobilya ustası çalışabilir.

Güncel mobilya ustası iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

Eleman.net platformundan güncel mobilya ustası ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlan sıralama özelliğini kullanarak en yeni olan iş ilanlarını bir arada görebilir, kendi ikamet ettiğiniz bölgeye göre filtreleyebilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Mobilya Ustası

Mobilya Ustası Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Üretim sektöründe zanaatkar olarak çalışmak isteyenler “Mobilya ustası nedir?” merak eder. Genel olarak ahşap, metal, kumaş ve sünger gibi farklı malzemeleri kullanarak masa, sandalye, koltuk ve dolap gibi ev ve ofis eşyaları üreten kişiye mobilya ustası adı verilir.Mobilya Ustası Kimdir?Mobilyanın üretim süreci, kullanılan araç ve gereçler hakkında detaylı bilgi sahibi olan kişidir. Ev, ofis ve kuruluşlar için tasarım yaparak ya da tasarımları uygulayarak mobilya üretir. Eşyaların imalatı sıras... Devamını Göster

Mobilya Ustası Nedir, Nasıl Olunur?
Mobilya Ustası Maaşları

İzmir İş İlanları

İzmir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İzmir'de İş mi Arıyorsunuz?

İzmir'de İş Mi Lazım?

İzmir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İzmir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İzmir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İzmir Mobilya Ustası iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İzmir Mobilya Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur