KAGİDER İşimi Kuruyorum Eğitimleri Başlıyor


Kagider İşimi Kuruyorum Eğitimleri

KAGİDER İşimi Kuruyorum Eğitimleri 10-11-12 Mayıs tarihlerinde ONLİNE olarak gerçekleşecek.

KAGİDER'in 2008 yılından beri gerçekleştirdiği ''İşimi Kuruyorum'' eğitimleri tekrardan sizlerle!

Üç gün süren ''İşimi Kuruyorum'' eğitimleri iş fikri olan girişimci adayları ya da işini çok yeni kurmuş olan girişimciler için girişimcilik yolculuğunda aydınlatıcı olmak ve pratik bilgiler sunmak amacıyla, kendileri hem eğitmen hem de girişimci olan KAGİDER üyeleri tarafından tasarlandı.

''İşimi Kuruyorum'' eğitimleri kapsamında kadın girişimci adaylarına ve girişimcilere iş planı oluşturma, sermayeye erişim, fikri mülki hakları, hukuk, pazarlama stratejisi ve markalaşma , e-ticaret, sosyal medyada görünür olma ve motivasyonel liderlik vs eğitimler verilecektir.

İşini kurmayı düşünenler ve/veya işini yeni kurmuş olan kadın girişimciler için 10-11-12 Mayıs tarihlerinde ONLİNE olarak gerçekleşecek bu eğitime katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurması gerekmektedir.

İşimi Kuruyorum Programı'nın katılım bedeli 400 TL'dir.

Ayrıca bu eğitim programında eğitmenler ile tanışma ve iş kurma sürecinde aklınızdaki soruları sorma fırsatı yakalayabileceksiniz. Eğitime katılanlar, eğitimlerin ardından KAGİDER ağının bir parçası olarak KAGİDER'in hayata geçirdiği mentorluk programlarından haberdar olacaktır.

Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuru formunu doldurduktan sonra KAGİDER ofis ekibi tarafından bilgilendirme maili gönderilecektir.

Not:Eğitim kontenjanı sınırlıdır. Ödemeyi yapan kişiler kontenjana dahil edilmektedir.

İçeriği Paylaşın

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.