Vasıfsız Eleman Nedir?

  1. Meslekler ve Maaşlar
  2. Vasıfsız Eleman
  3. Nedir?
Vasıfsız Eleman

Vasıfsız Eleman nedir? Vasıfsız Eleman çalıştığı işletmelerde ne iş yapar? Vasıfsız Eleman olmak için gerekenler ve merak edilen tüm soruların yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman Nedir?, Nasıl Olunur?

Herhangi bir işle ilgili mesleki bilgisi veya deneyimi olmayan genellikle iş gücüne dayalı çalışan kişiler. Firmaların özellikle üretim, temizlik, depo veya inşaat bölümlerinde ihtiyaç duydukları herhangi bir vasıfa sahip olmayan beden gücü ile çalışan kişilerdir.

eleman.net'te her gün güncel Vasıfsız Eleman ilanları yayınlanıyor. Vasıfsız Eleman olarak işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Vasıfsız Eleman İçin Şehir Dağılımı

Türkiye genelinde en çok Vasıfsız Eleman ilanı verilen şehirler aşağıdaki gibidir. eleman.net'te birçok şehirdeki işletmenin güncel Vasıfsız Eleman ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %37.2
İstanbul Anadolu %14.5
Kocaeli %12.9
İzmir %7.2
Ankara %7
Diğer %21.1

Vasıfsız Eleman İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre en fazla Vasıfsız Eleman arayan firmaların sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Üretim %14.4
Lojistik %8.7
Gıda %8.5
İmalat %6.8
Demir - Çelik %4.4
Diğer %57.2

Vasıfsız Eleman İçin Bölüm Dağılımı

Şirketler etkili ve verimli şekilde çalışabilmek için bölümlerden ve departmanlardan oluşur. Sektörden bağımsız olarak Vasıfsız Eleman pozisyonundaki bireyler, istihdam yüzdelerine göre şirketlerin aşağıdaki bölümlerinde görev alır. Vasıfsız Eleman mesleği için bölüm dağılımı aşağıdaki şekildedir.

Bölüm Yüzde
Üretim %24
İmalat %10
Depo %9.1
Kargo %4.8
Lojistik %4.1
Diğer %48.1

İş mi arıyorsunuz?

Yüz binlerce iş arayan aradığı işi Eleman.net'te buldu. Siz de hemen özgeçmişinizi oluşturun, iş ilanlarına başvuru yapın ve aradığınız işi kolayca bulun.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.