İKAMİD İnsan Kaynakları Zirvesi

Şubat 2019’da “İnsan Kaynaklarına Yeni Bir Soluk” getirme gayesi ile yola çıkan İKAMİD, 1. yaşını 14 Mart 2020’de “Stratejik Ortaklığın Perde Arkası” konulu zirve organizasyonu ile kutluyor. Hem akademisyen hem reel sektör yöneticilerden oluşan, alanında seçkin konuşmacıların söz alacağı zirvede; esasen bazı şirketlerin gündeminde yerini almış ancak daha birçok şirkette varılmak istenen nokta olarak görülen, insan kaynaklarının stratejik ortaklığı konusu işleniyor.

İnsan Kaynakları profesyonelleri, eğitmenler, danışmanlar ve insan kaynakları mesleğine gönül veren tüm tarafları buluşturacak etkinlik misafirlerine; üst yönetim, insan kaynakları departmanları ve iç müşterileri penceresinden bakarak insan kaynakları departmanı fonksiyonlarının kurumlardaki yerine, önemine ve kurumun geleceğine etkisinin konuşulacağı samimi bir ortam sağlayacak.

İnsan Kaynakları Departmanı ve fonksiyonlarının sürdürülebilirliğe katkısı, dünden bugüne nelerin değiştiği ve nereye doğru gittiği, gelecekte İK’cıları nelerin beklediği, stratejik ortak olmanın gerektirdiği İK yetkinlikleri, şirketlerin geleceğinin ve işveren markasının tasarımında İK’nın etkisi konularının ele alınacağı, Yavuz Ölken, Cenk Akıncılar, Güntulu Peker, Prof. Dr. Esin Can, Başak Aksoy, Ali Üstündağ, Fazıl Oral gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirve, İKAMİD’in her yeni yaşında alanındaki önemli isimlerle insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirmek için gelenekselleştirmeyi hedeflediği bir organizasyon.

09:00-17:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğe,  http://bit.ly/2HQ5ee1 linkinden kaydolarak katılım sağlanabilir.

İKAMİD İnsan Kaynakları Zirvesi

 Bunu Okudunuz Mu?


Nasıl İnşaat Teknisyeni Olurum?
İnşaat Teknisyenleri genellikle bir zanaat konusunda uzmanlaşır. Boya, sıva, veya duvar örme vb. gibi işleri yapar. Kullanılacak malzemelerin niteliklerini bilen, çalışanların ücretleri veya çalışan süreçleriyle alakalı raporlar hazırlarlar.

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.