Özgeçmişimizde Hobilerimizden Bahsedelim Mi?

Özgeçmişlerde hobilerin bulunduğu kısım adaylar tarafından pek ciddiye alınmıyor ancak işverenlerin sıklıkla baktığı yerlerden biri diyebiliriz. Hobiler çoğu zaman adaylar hakkında ilginç bilgiler verebiliyor. Bir çok kez adayların pozisyon için uygun olup olmadığı konusunda karar alınırken hobilerden de yararlanılabiliniyor. Hobilerimizden özgeçmişimizde nasıl bahsedeceğimiz sorusunun cevabını da İnsan Kaynakları Danışmanı Gülnur Aktoros sizler için veriyor.Bunu İzlediniz Mi?


İş Arayanların Kullanması Gereken Öğrenme Metotları Var Mı?
İş arayanların öncelikli olarak bilmeleri gereken; ne istediklerinin farkında olmalarıdır. Yapabileceklerinin sınırlarını bilmeleri, nasıl bir kariyer hedefi içinde oldukları, yetenekleri vs tüm bunların cevaplarını doğru vermek kişiye kariyer planlamaları konusunda yardımcı olacaktır. Bu durumda Beyaz Nokta Vakfı Başkanı Tınaz Titiz'in tavsiyelerine kulak vermek gerekiyor. İş Arayanların Kullanması Gereken Öğrenme Metotları Var Mı? .

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?