Özgeçmişimizde Hobilerimizden Bahsedelim Mi?

Özgeçmişlerde hobilerin bulunduğu kısım adaylar tarafından pek ciddiye alınmıyor ancak işverenlerin sıklıkla baktığı yerlerden biri diyebiliriz. Hobiler çoğu zaman adaylar hakkında ilginç bilgiler verebiliyor. Bir çok kez adayların pozisyon için uygun olup olmadığı konusunda karar alınırken hobilerden de yararlanılabiliniyor. Hobilerimizden özgeçmişimizde nasıl bahsedeceğimiz sorusunun cevabını da İnsan Kaynakları Danışmanı Gülnur Aktoros sizler için veriyor.Bunu İzlediniz Mi?


Kişisel Gelişim İçin Üniversite Yıllarını Nasıl Etkin Kullanabiliriz?
Mülakatlarda firmaların eğitim ve iş tecrübeleri dışında önemsedikleri konulardan biri de kişisel gelişim. Diğer adaylardan öne çıkmamızı sağlayacak bu unsur, kariyer yolculuğumuza da önemli bir katkı sağlıyor. Teknik bilginin yanında, kişisel gelişim noktasında da eksiklikleri tamamlayan adayların çok başarılı olabileceklerini söyleyen Danışman Ufuk Tarhan, zamanımızı nasıl efektif kullanabileceğimizin yöntemlerini paylaşıyor. Kişisel gelişim için üniversite yıllarını nasıl etkin kullanabiliriz? .

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?