facebook

Aneda Gıda

Gıda İstanbul Anadolu guvenmanti.com.tr

Aneda Gıda İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Aneda Gıda

Aneda Gıda, ticari hayatına 1995 yılında 80 metrekarelik bir dükkânla başladı. İlk kurulduğu günlerde İstanbul içerisinde hizmetlerini sürdüren Aneda Gıda şuanda Tüm Türkiye’ye ve yurtdışına yüksek standartlarda ürettiği ürünleri yüksek kalite ile ulaştırıp, sektörünün lideri olarak yoluna devam etmektedir.

Sektöre getirdiği ilkler ve yenilikçi çözümler ile gücüne güç katarak ilerlemeye ve kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Aneda Gıda iç - dış denetimler ve AR-GE raporlarına göre sürekli gelişerek, sürdürülebilir bir kalite sistemi oluşturmaktadır.

Aneda Gıda, tüm gelişmelerini müşterilerinin taleplerine ve belirlediği kalite standartlarına göre arttırmaktadır. Gelişmelerini sürekli dinamik ve canlı tutmaktadır.

Ürünlerini, Türkiye'nin birçok satış noktasına, yüksek kalite standartlarında, frigofrik -18°C soğutmalı araçlarıyla, ilk günün tazeliği ile ulaştırmaktadır.

Perakende satış noktalarında da ürünlerinin aynı kalitede satışına devam edebilmesi için satış noktalarına 2004 yılından itibaren konsinye olarak derin dondurucular yerleştirmeye başlamıştır.

Aneda Gıda ürünlerinin lezzetli ve sağlıklı bir şekilde üretilebilmesi için gerekli olan fiziki alanını yeni binasında gıda kodeksine uygun olarak hazırlamaktadır.

Aneda Gıda Güven ve Kalite ilkelerinden ödün vermeden, tüm ürünlerinin en sağlıklı şekilde ulaştırmak bilinciyle kendini sürekli geliştiren ve yenileyen bir şirkettir.

Aneda Gıda iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aneda Gıda" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?