Derece Eğitim Kurumları

Eğitim İstanbul Anadolu drc.k12.tr

Derece Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Derece Eğitim Kurumları

2002 ‘de ‘anlatan değil öğreten eğitim kurumları’ felsefesiyle yola çıkan, üç nesil eğitimci aileden gelen genlerle sektöre ‘ticari değil , eğitim odaklı bir anlayışla girdik’ Bugüne ulaşıncaya kadar 8000 öğrenciye hizmet verdik. Şu an aktif 600 velimiz var. Önümüzdeki yıl kapasitemiz minimum 1100 öğrenciye çıkacak. Türkiye’nin en büyük butik dershanesi , Türkiye’nin ilk sınavlara hazırlık lisesi, sınav kazanma garantisi veren ilk okul gibi bir çok ilke imza attık. Şimdi yeni yapılanmamızla 6000 metrekareye yakın eğitim alanıyla Maltepe’nin en büyüğü olmaya adayız. Aynı zamanda yeni kampüsümüz metroya 3 dk ,E5 e 3 dk, minibüs yoluna 10 dk yürüme mesafesiyle Anadolu Yakası’nın her noktasından kolay ulaşılabilir kritik bir noktada…
Çalışan ve çocuğuyla ödev noktasında problem yaşayan veliler başta olmak üzere herkese hitap edecek farklı bir sistem DEGEM… Malum dershanelerin kapanış sürecinde sınav sistemini iyi bilen gerçek bir eğitim kurumu herkesin arayışı… Dershane , okul ve dil okulları tecrübemizle bu yolda birkaç adım öndeyiz. Kitlesel başarıda 5 yıldır ilçe 1.siyiz. Bünyemizde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bulunması da veli tercihinde bizim ayrıcalıklarımızdan.
Üreten okul, DEGEM modeli, matematik kampı gibi bize özgü projelerle ‘öğrenmeyi öğretmek için biz hazırız’…Sonsuz saygılarımızla, başarılarla dolu günler dileriz…

Derece Eğitim Kurumları iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Derece Eğitim Kurumları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?