Derece Eğitim Kurumları

Eğitim İstanbul Anadolu drc.k12.tr
Hakkında

Derece Eğitim Kurumları

2002 ‘de ‘anlatan değil öğreten eğitim kurumları’ felsefesiyle yola çıkan, üç nesil eğitimci aileden gelen genlerle sektöre ‘ticari değil , eğitim odaklı bir anlayışla girdik’ Bugüne ulaşıncaya kadar 8000 öğrenciye hizmet verdik. Şu an aktif 600 velimiz var. Önümüzdeki yıl kapasitemiz minimum 1100 öğrenciye çıkacak. Türkiye’nin en büyük butik dershanesi , Türkiye’nin ilk sınavlara hazırlık lisesi, sınav kazanma garantisi veren ilk okul gibi bir çok ilke imza attık. Şimdi yeni yapılanmamızla 6000 metrekareye yakın eğitim alanıyla Maltepe’nin en büyüğü olmaya adayız. Aynı zamanda yeni kampüsümüz metroya 3 dk ,E5 e 3 dk, minibüs yoluna 10 dk yürüme mesafesiyle Anadolu Yakası’nın her noktasından kolay ulaşılabilir kritik bir noktada…
Çalışan ve çocuğuyla ödev noktasında problem yaşayan veliler başta olmak üzere herkese hitap edecek farklı bir sistem DEGEM… Malum dershanelerin kapanış sürecinde sınav sistemini iyi bilen gerçek bir eğitim kurumu herkesin arayışı… Dershane , okul ve dil okulları tecrübemizle bu yolda birkaç adım öndeyiz. Kitlesel başarıda 5 yıldır ilçe 1.siyiz. Bünyemizde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bulunması da veli tercihinde bizim ayrıcalıklarımızdan.
Üreten okul, DEGEM modeli, matematik kampı gibi bize özgü projelerle ‘öğrenmeyi öğretmek için biz hazırız’…Sonsuz saygılarımızla, başarılarla dolu günler dileriz…

Derece Eğitim Kurumları iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?