facebook

İnova İnteraktif

Bilgisayar / BT / Internet İstanbul Anadolu inovainteraktif.com

İnova İnteraktif İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

İnova İnteraktif

2011 yılında OTC(Over The Counter) ürünlerin dijital ortamda pazarlanması, tanıtımının yapılması, son kullanıcıya ulaştırılması ve de bu alanda yapılan işlere yenilik getirmek, herkesin kullandığı yöntemler yerine kendi yöntemlerini yaratmak için kuruldu.

Bizim için bir OTC ürününün başarıya ulaşması için 5 farklı adımı başarıyla tamamlamız gerekiyor. Bu adımlar İnova İnteraktif'in tecrübelerine dayanarak Ürün Tasarımı, Dijital Strateji, Marka Bilinirliği, İnteraktif Pazarlama, ve Müşteri Memnuniyeti olarak tanımlanmıştır. Proje süresince her adımda profesyonel firmalar ve ekipler ile çalışıp, her ürünün son kullanıcısını %100 olarak memnun etmeyi kendimize amaç edindik. Bu nedenden dolayı yaptığımız işlerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermiyoruz.

OTC İnteraktif Pazarlama sektörü dışarısında, İnova İnteraktif Ltd. Sti. e-ticaret yazılımı, mobil uygulama projelerinde de yakın zamanda büyük değerler yaratacağına inanıp, bu yöndeki çalışmalara da ağırlık veriyoruz.

İnova İnteraktif iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İnova İnteraktif" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?