Vıkıng Internatıonal Türkiye Ankara Şubesi

Enerji Ankara

Vıkıng Internatıonal Türkiye Ankara Şubesi İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Vıkıng Internatıonal Türkiye Ankara Şubesi

VIKING INTERNATIONAL LIMITED
Viking Services is a fully integrated service company with over 400 employees provides services to the oil and and gas geothermal industries with the goal of becoming the most trusted and reliable service company in the Turkish, Middle Eastern, North African and European markets. Viking International is recognized as the only industry standard non-NOC oilfield service provider in Turkey. While Viking continues to penetrate new markets worldwide with its integrated service offerings, the focus remains the same — to provide unparalleled customer service focusing on safety, reliability and performance.

VIKING INTERNATIONAL LIMITED
Viking, petrol, doğalgaz ve jeotermal endüstrisi alanında tüm hizmetleri sunabilen bir firmadır. Hedefi Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa pazarında en güvenilir firma olmaktır.Viking Türkiye'de bilinen tek ankonvasyonel hizmetleri sunan firma haline gelmiştir.Viking International yeni pazarlara açılmakla birlikte,odak noktasını korumuş; hizmet kalitesinden ödün vermemekle birlikte konusunda uzmanlığını arttırarak, dünyada güvenlik, güvenilirlik ve performans konusunda büyük bir yer sahibi olmaya başlamıştır.

Vıkıng Internatıonal Türkiye Ankara Şubesi iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Vıkıng Internatıonal Türkiye Ankara Şubesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?