facebook

A C İ L Özel Güvenlik Görevlisi - B EVLER/ YENİBOSNA-FABRİKA

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer A C İ L Özel Güvenlik Görevlisi - B Evler / Yenibosna-Fabrika ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. A C İ L Özel Güvenlik Görevlisi - B Evler / Yenibosna-Fabrika ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer A C İ L Özel Güvenlik Görevlisi - B Evler / Yenibosna-Fabrika ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3423580


Erkek 20 - 45 arası No: 3423580 Tam Zamanlı

11,000 TL

Güvenlik Görevlisi Nedir, Ne İş Yapar?

Güvenlik görevlisi, görev aldığı işletmenin ya da tesisin belirli prosedürler ve kurallar çerçevesinde güvenliğini sağlayan kişidir. Güvenlik görevlisi, bir işletmedeki, konuttaki ya da tesisteki insanların güvenliğinden sorumludur.Güvenlik Görevlisinin Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?Banka şubesinde, toplu konutta, fabrikada ya da alışveriş merkezinde güvenlik görevlileri bulunur. Çalışılan alana göre güvenlik görevlilerinin görev ve sorumlulukları farklıdır. Örneğin bir işletmede güvenlik gör...

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Aradığınız "A C İ L Özel Güvenlik Görevlisi - B Evler / Yenibosna-Fabrika" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?