facebook
  1. Domino's Pizza
  2. A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı
ilan-resim

A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı

Domino's Pizza

Domino's Pizza firmasının aktif ilanlarına veya diğer A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino's Pizza A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3015672


Kadın veya Erkek No: 3015672 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı İstanbul Anadolu A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı İstanbul A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı Hızlı Tüketim Malları Gıda Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye - Pendik Esenyalı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?