facebook
  1. SODEXO
  2. Aşçı, Aşçı yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson(Kavacık)
ilan-resim

Aşçı, Aşçı yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson(Kavacık)

SODEXO

Sodexo firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sodexo Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3113205


Kadın veya Erkek 20 - 51 arası No: 3113205 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) İstanbul Anadolu Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) İstanbul Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) Gıda Aşçı Gıda Garson Gıda Bulaşıkçı Gıda Aşçı Yardımcısı


ilan-resim
Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson (Kavacık) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?