facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy

Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3094356


Kadın No: 3094356 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy İstanbul Anadolu Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy İstanbul Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy Gıda Yiyecek / İçecek Garson Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı-Garson -Pendik-Kurtköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?