facebook
  1. SODEXO
  2. Aşçı yardımcısı - Şef Garson(Bahçelievler)
ilan-resim

Aşçı yardımcısı - Şef Garson(Bahçelievler)

SODEXO

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlamaktayız. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak, ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

420.000 çalışanı ile 80 ülkede dünyanın en büyük 18. işvereni olarak hizmet veren Entegre Hizmet Yönetiminde dünya ve Türkiye lideri SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak Bahçelievler’ de yer alan projemizde görevlendirmek üzere ‘’AŞÇI YARDIMCISI ŞEF GARSON ’’ takım arkadaşı aramaktayız.


Aranan Nitelikler:


-Bahçelievler çevresinde ikamet eden,

-Kalite yönetim sistemlerine hakim,

-HACCP standartlarına uygun çalışabilecek,

-Hijyen belgesine sahip,

-İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uyumlu çalışan,

-Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

AŞÇI YARDIMCISI ŞEF GARSON Çalışma arkadaşları aramaktayız,

irtibat : 0544 282 20 40

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088854


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3088854 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Şef Garson (Bahçelievler) İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Şef Garson (Bahçelievler) İstanbul Aşçı Yardımcısı - Şef Garson (Bahçelievler) Gıda Garson Gıda Aşçı Yardımcısı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ilan-resim
Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

SODEXO

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Şef Garson (Bahçelievler) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?