facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Bay- Bayan Depo Personeli
ilan-resim

Bay- Bayan Depo Personeli

Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, Seçme&Yerleştirme, İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik sektöründe hizmet veren firmamız için Depo/Taşıma Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.


*18 – 35 yaş arası (tercihen 35 yaşını geçmemesi)
*Min. İlköğretim mezunu
*3 vardiyalı sistemde çalışabilecek (şu an için alım yapacağımız bölüm 08:00/16:00 tek vardiya ) sisteminde çalışabilecek,
*Resmi tatil ve bayramlarda mesai yapabilecek,
*Yoğun tempoya uyum sağlayacak
*Erkek adaylar için askerliği min. 2 yıl tecilli

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2916783


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2916783 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

2,200 TL

Bay- Bayan Depo Personeli İstanbul Anadolu Bay- Bayan Depo Personeli Kocaeli Bay- Bayan Depo Personeli İstanbul Bay- Bayan Depo Personeli Danışmanlık Depo Depo Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Gİ GROUP

Aradığınız "Bay- Bayan Depo Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?