facebook
  1. ÇETİN GROUP
  2. Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı

Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı

ÇETİN GROUP

Antalya - Muratpaşa 14-08-2022
HAKKIMIZDA

Çetin Group; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Özel Güvenlik firması ile başlamıştır.

2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamış; 2002 yılında Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. 2004 yılında kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır. 2010 yılında CEO İnsan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır. 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur.

Çetin Group hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Group Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 8.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.


Çetin Group Şirketler bünyesinde, Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Antalya Şube'de Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı unvanı ile çalışma gerçekleştirecek ekip arkadaşı aramaktayız:İŞ TANIMI

- Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,
- İnsan kaynakları süreçlerinde en az 2 sene deneyim sahibi,
- İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,
- İnsan Kaynakları ile alakalı tüm faaliyetleri 4857 sayılı iş kanunu, özel yönerge ve talimatlar ile eksiksiz olarak ve zamanında yerine getirilebilecek,
- Bağlı olduğu bölgedeki tüm mavi yaka personelin işe alım, seçme yerleştirme süreçlerini yürütebilecek,
- Antalya Muratpaşa civarında ikamet eden,

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3254269


Kadın veya Erkek No: 3254269 Tam Zamanlı

Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı Antalya Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı Hizmet İnsan Kaynakları Uzman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ÇETİN GROUP

Aradığınız "Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?