facebook
  1. SOFRA GRUP
  2. Bulaşıkçı

Türkiye’nin her köşesinde, 81 ilde, 3.000 farklı lokasyonda, 22.000’nin üzerinde çalışanı ile toplu yemek ve destek hizmetleri sunan, Türkiye’de 2. en büyük istihdamı sağlayan Sofra / Compass Group Türkiye, toplu yemek hizmeti veren projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Bulaşıkçı

SOFRA GRUP

İstanbul Anadolu - Tuzla 21-11-2021
İstanbul - Tuzla lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilmek üzere "Bulaşıkçı" pozisyonunda çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

• Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,
• Hijyen kurallarına önem veren,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.


Üç vardiya için Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Sultanbeyli, Kartal (E-5), Tuzla (E-5), Güzelyalı, Aydınlı, Orhanlı, İçmeler, Esenyalı, Kaynarca, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi ve yakın semtlerinden geçen servisimiz mevcuttur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088548


Kadın veya Erkek No: 3088548 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Hizmet Yiyecek / İçecek Aşçı

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
BAŞVURU YAP
Benzer İlanlar
İş Ara
Bulaşıkçı Ne İş Yapar?

Ağırlıklı olarak gıda sektöründe mutfak bölümünde kirli bulaşıkları yıkaması ve mutfak malzemelerinin hijyeninden görevli kimse. Hijyenik ve seri olması dışında herhangi bir vasıfa sahip olunması gerekmez.

SOFRA GRUP

Aradığınız "Bulaşıkçı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?