facebook
  1. Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri

Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3074028


Kadın veya Erkek 20 - 28 arası No: 3074028 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Eskişehir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri İstanbul Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bankacılık / Finans Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisi Hizmet Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Sigortacılık Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Müşteri Hizmetleri Sorumlusu


Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım; Türkiye İş Kurumu’nun 01052019 tarih ve 1080 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım

Pratik İnsan Kaynakları & İşe Alım

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?