facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası)
ilan-resim

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası)

Gİ GROUP

Gi Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gi Group Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3102021


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3102021 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) İstanbul Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi Elemanı


Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Gece Vardiyası) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?