facebook
  1. Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri
  2. Cağrı Merkezi Personeli

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Cağrı Merkezi Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri Cağrı Merkezi Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Cağrı Merkezi Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2915214


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 2915214 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

Cağrı Merkezi Personeli İstanbul Avrupa Cağrı Merkezi Personeli İstanbul Cağrı Merkezi Personeli Çağrı Merkezi Aktif Satış Çağrı Merkezi Elemanı


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Cağrı Merkezi Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?