facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı

Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3329386


Kadın veya Erkek 22 - 37 arası No: 3329386 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı Adana Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı İzmir Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı İstanbul Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı Çağrı Merkezi Satış Uzman Yardımcısı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Çağrı Merkezi Tele Satış Uzman Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?