facebook
  1. Empark Teknoloji Yatırım
  2. Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter

Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter

Empark Teknoloji Yatırım

Empark Teknoloji Yatırım firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter ilanlarına göz atabilirsiniz.

Empark Teknoloji Yatırım Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3093627


Kadın 20 - 40 arası No: 3093627 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter İstanbul Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter Çağrı Merkezi Aktif Satış Çağrı Merkezi Elemanı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Empark Teknoloji Yatırım

Aradığınız "Çağrı Merkezi Temsilcisi / Sekreter" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?