facebook
  1. Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli)

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli)

Diğer Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2932227


Erkek 20 - 45 arası No: 2932227 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

3,100 TL

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) İstanbul Avrupa Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) İstanbul Anadolu Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) İstanbul Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) Danışmanlık Danışma Danışman Danışmanlık Danışma Bekçi Tekstil Güvenlik Danışma Memurluğu Güvenlik Güvenlik Elemanı Güvenlik Vasıfsız Eleman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığın işi hemen bul!

Aradığınız "Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi-Alan Personeli) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?