facebook
  1. Kılıç Grup Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri
  2. Danışma Gözetim Personeli

Kılıç Grup Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Gözetim Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kılıç Grup Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Danışma Gözetim Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Gözetim Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2906982


Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 2906982 Kişi Sayısı: 28 Tam Zamanlı

3,600 TL

Danışma Gözetim Personeli İstanbul Anadolu Danışma Gözetim Personeli İstanbul Avrupa Danışma Gözetim Personeli İstanbul Danışma Gözetim Personeli Danışmanlık Danışma Danışman Eğitim Kurs Danışma Memurluğu Savunma / Güvenlik Güvenlik Bekçi Savunma / Güvenlik Danışma Güvenlik Elemanı Güvenlik Danışma Görevli


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Kılıç Grup Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Kılıç Grup Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Danışma Gözetim Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?