facebook
  1. TR MASTER
  2. DANIŞMA PERSONELERİ İ HADIMKÖY ARNAVUTKÖY

DANIŞMA PERSONELERİ İ HADIMKÖY ARNAVUTKÖY

TR MASTER

Tr Master firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tr Master Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3197903


Erkek 22 - 48 arası No: 3197903 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy İstanbul Avrupa Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy İstanbul Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy Danışmanlık Danışma Danışman Güvenlik Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Danışma Personeleri İ Hadımköy Arnavutköy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?