facebook
  1. TR MASTER
  2. DANIŞMA PERSONELİ BAY HADIMKÖY KIRAÇ ÖMERLİ

DANIŞMA PERSONELİ BAY HADIMKÖY KIRAÇ ÖMERLİ

TR MASTER

HADIMKÖY MERKEZ BÖLGESİNDEKİ FABRİKA PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ; GECE VARDİYASI ÇALIŞABİLECEK BAY DANIŞMA PERSONELLERİ VE BAY ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

MAAŞ+SGK+YEMEK

İLGİLENEN ADAYLARIMIZIN 0532 134 08 07 NUMARALI ŞAHİN BEYE WHATSAAP ÜZERİNDEN KISA MESAJ OLARAK BİLGİLERİNİZİ YAZARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ.(ÖRNEK :BAŞVURDUĞUNUZ POZİSYON ,İSİM SOYİSİM,YAŞINIZ,NEREDE İKAMET ETTİĞİNİZ)

BAŞVURULAR SADECE ELEMAN.NET VE WHATSAPTANDIR.GERİ DÖNÜŞ MUTLAKA SAĞLANAKTIR.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3222753


Erkek 22 - 48 arası No: 3222753 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Danışma Personeli Bay Hadımköy Kıraç Ömerli İstanbul Avrupa Danışma Personeli Bay Hadımköy Kıraç Ömerli İstanbul Danışma Personeli Bay Hadımköy Kıraç Ömerli Danışmanlık Danışma Danışman Güvenlik Güvenlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Danışma Personeli Bay Hadımköy Kıraç Ömerli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?