facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Depo Görevlisi-Tuzla
53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol,

28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet vermektedir.

Tuzla bölgesinde bulunan projemizde Görev alabilecek Depo tecrübesi olan mal kabul sipariş hazırlama yetkinliğine sahip ve Bay adaylar aranmaktadır.

3.950 Brüt maaş ,servis ,yemek,sgk

Servis Güzergahları :Darıca ,Gebze,Yenimahalle,Beylikbağı

Başvurular CV üzerinden değerlendirilecektir.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2904669


Erkek 21 - 45 arası No: 2904669 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Depo Görevlisi-Tuzla İstanbul Anadolu Depo Görevlisi-Tuzla Kocaeli Depo Görevlisi-Tuzla İstanbul Depo Görevlisi-Tuzla Hizmet Dağıtım Depo Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Depo Görevlisi-Tuzla" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?