facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan)
ilan-resim

Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan)

Gİ GROUP

Gi Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gi Group Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3275836


Erkek 22 - 35 arası No: 3275836 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

7,500 TL

Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) İstanbul Anadolu Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) Kocaeli Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) İstanbul Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) Otomotiv Depo Reach Truck Operatörü


Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

Aradığınız "Depo Operasyon Elemanı (Forklift Ehliyeti Bulunan) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?