facebook
ilan-resim

Dikim Operatörü (Makinacı)

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

İzmir - Gaziemir 20-05-2023
HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 14.000’ini aşan çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 127 ülkede 7.300’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.
1999 yılından bu yana İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren HUGO BOSS Tekstil Sanayi üretim tesisleri, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, gömlek ve penye gibi farklı ürün gruplarında HUGO BOSS grubunun en önemli üreticisi konumunda bulunuyor. 5000’i aşan çalışanı, eşsiz kampüsü, sosyal tesisleri, açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra cazip maaş ve ‘Sağlık, İyi Yaşam ve En iyi Yan Haklar’ kategorisinde uluslararası ödüle layık görülen yan haklarıyla, HUGO BOSS TEKSTİL SANAYİ çalışanlarının mutluluğunun değerini biliyor. Dünyaca ünlü moda şirketi HUGO BOSS’un İzmir’deki üretim tesisleri "Dikim Operatörü (Makinacı) " arıyor.

İş Profili
Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende dikim operatörü (makineci) olarak çalışmaya istekli,
Tercihen düz makina, overlok, reçme makinalarında deneyime sahip makinacıların hayalindeki iş fırsatı.

Beklentiler
İşe alınan dikim operatörlerimiz penye ürünleri, pantolon, ceket, gömlek ve kadın giyim ürün gruplarında, dikim operasyonlarında görevlendirilmektedir.
Vardiya saatlerimiz: 06:00-14:15, 14:30-00:15

Neler Sunuyoruz
Bugün. Yarın. Her zaman! Sürdürülebilirlik, temel değerlerimizden biridir ve bizim için bir trendden daha fazlasıdır. Çevre, hayvan ve iklimin korunmasına ve insan haklarına bağlı çalışırız,
Yaşamın her anında dengeyi önemsiyoruz ve buna destek olmak için Hugo Boss İzmir'de fitness merkezi, basketbol, voleybol, futbol, tenis spor alanları ve kadın/erkek kuaförü gibi sosyal imkanlar sunuyoruz.
Bir moda şirketi olarak, hayatın tadını çıkarmayı seviyoruz. Öğle yemeklerinizi alacard restoranımızda yiyebilir, molanızda Starbucks kahvenizi yudumlayabilir, özel günleriniz için butik pasta siparişlerinizi pastanemizden verebilirsiniz.
Sağlığımızın da değerini biliyoruz. İşyeri hekimleri, fizyoterapist, beslenme uzmanı, psikolog ve hemşirelerimiz tarafından sunulan kapsamlı sağlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

KVKK’ya İlişkin Bilgilendirme
Lütfen özgeçmişinizi yüklemeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında özel nitelikli bir kişisel veri (örneğin; ırk bilginiz, etnik kökeniniz, siyasi düşüncenizin, din bilginizin, dernek, vakıf ya da sendika üyeliğinizin, sağlık veriniz vb.) paylaşıp paylaşmadığınızı kontrol ediniz ve lütfen açık rızanız yoksa bu verileri bizlerle paylaşmayınız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3475396


Kadın veya Erkek No: 3475396 Tam Zamanlı

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Operatör

Operatör Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Operatör, inşaat alanlarında, bina, yol ve köprü yapım aşamalarında kullanılan ağır iş makinelerinin kontrolünü sağlayan kişiye denir. Vinç, hafriyat kamyonu, buldozer, ekskavatör ve diğer ilgili araçları çalıştırmak, araçların düzgün çalışmasını sağlamak için periyodik güvenlik veya servis kontrolleri yapmak operatörün başlıca görevlerindendir. Ayrıca kaza ve mal hasarlarının önlenmesi için araçları doğru şekilde kullanmalıdır. Operatör olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır ve G sını... Devamını Göster

Operatör Maaşları
Operatör Nedir, Nasıl Olunur?

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

Aradığınız "Dikim Operatörü (Makinacı) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur