1. Mavi Işık Plus
  2. Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Mavi Işık Plus

İzmir Firmamız için şehir dışı başvurularda lojman imkanımız vardır.


Firmamız 15 yıldır Türkiye genelinde Ankara Antalya Kayseri İzmir ve Konya illerinde estetik ve güzellik sektöründe hizmet veren Türkiye'nin bu anlamda kurumsal kalite ve hizmet standartlarını oluşturmuş Poliklinik ve güzellik merkezleri ile mavi ışık markası altında hizmet veren marka ağına sahip bir işletme yapısıdır.

Maaş 2000-2500 TL arası olup personelin tecrübe ve yeteneğine göre değişmektedir.Maaş yanında prim sistemi uygulanmakta olup aktif ve yetenekli bir personel 4000 TL civarı kazanmaktadır. Yemek firma tarafından karşılanmaktadır.

İRTİBAT ve GÖRÜŞME İÇİN YETKİLİ kişilerin TELEFON VE ADRESLERİ : Ön görüşmeler aşağıda belirtilen işyeri adreslerinde her gün 19.30 kadar devam etmektedir. randevu almadan özgeçmişiniz ile birlikte lütfen şubelerimize müracaat ediniz.

ANKARA Bahçelievler ve Kızılay Şubeleri için : 0 532 548 14 08 numaralı telefonlarımızdan görüşebilirsiniz.

Bahçelievler ve Kızılay şubeleri için : Barbaros Baz 0 532 548 14 08 ile görüşebilirsiniz.

Bahçelievler görüşme adresi 7. cadde 47/2 Bahçelievler
Kızılay görüşme adresi : GMK Bulvarı 7/5 Kızılay Ankara

İZMİR Şubesi için 0 532 548 14 08 sair Eşref Bulvarı no:65 kat:3 d:6 Alsancak/İZMİR


ANTALYA 0 532 548 14 08 Yeşilbahçe mah. Metin kasapoğlu cad. 2.Baysal apt. 67/9 Muratpaşa/ANTALYA

Nolu telefonlardan ulaşabilir veya ilgili adreslerde mesai saatleri içerisinde 1 adet cv niz ile birlikte görüşme yapabilirsiniz.
Polikliniklerimiz ve güzellik merkezlerimize tıp doktoru,hemşire,acil tıp teknisyeni ve estetisyenler ile hizmet vermekteyiz. Sektörde deneyimli şube içi personellerin eğitim ve takım çalışmasında liderlik vasfı olan,takım ve ekip çalışmasına uyumlu , kariyer hedefli olan gelişime açık müşteri ile iletişimi kuvvetli müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek yönetici güzellik uzmanı (Estetisyen) alımı yapılacaktır. Motivasyon ve eğitimi pekiştirmeye yönelik olarak günlük primleme sistemi mevcuttur.

Mesleki Eğitim Adaptasyonları kurumiçi verilecektir.kariyer hedefi olan personellerin şirket içi diğer kadrolara geçişleri için şirket içi gelişime yönelik olarak günlük eğitim çalışmaları yapılarak şirket içi yükselmelerine imkan verilmektedir.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2701376


Kadın 18 - 50 arası No: 2701376 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Estetisyen / Güzellik Uzmanı Ankara Estetisyen / Güzellik Uzmanı Antalya Estetisyen / Güzellik Uzmanı İzmir Estetisyen / Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Estetisyen


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Mavi Işık Plus

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?