facebook
  1. MANPOWER
  2. Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel )

Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel )

MANPOWER

Manpower firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manpower Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3069297


Kadın veya Erkek 25 - 35 arası No: 3069297 Dönemsel

Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) İstanbul Anadolu Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) İstanbul Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) Otomotiv Depo Forklift Operatörü


MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Aradığınız "Forklift Operatörü ( 3 Ay Dönemsel ) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?