facebook
  1. DİNÇER LOJİSTİK
  2. Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ
ilan-resim

Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ

DİNÇER LOJİSTİK

Dinçer Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dinçer Lojistik Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2956035


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2956035 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ Tekirdağ Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ Adana Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ Erzurum Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ Lojistik Depo Forklift Operatörü


Benzer Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ İş İlanları

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

DİNÇER LOJİSTİK

Aradığınız "Forklift Operatörü / Adana - Erzurum - Tekirdağ" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?