facebook
  1. ALIŞAN LOJİSTİK
  2. FORKLİFT VE REACH TRUCK OPERATÖRÜ

FORKLİFT VE REACH TRUCK OPERATÖRÜ

ALIŞAN LOJİSTİK

İstanbul Anadolu - Tuzla 17-09-2022
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Tuzla, Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde, yeni projemizde görevlendirilmek üzere,

Tercihen lise mezunu,
Yükleme ve depolama alanlarında en az 3 yıllık operatörlük tecrübesi olan,
İş makinesi ehliyetine sahip ,
Planlı çalışan, ekip çalışmasına yatkın,vardiyalı çalışabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
İstanbul Tuzla, Kartal, Pendik, Maltepe, Sultanbeyli ,Samandıra, Sarıgazi ve Sancaktepe civarında ikamet eden .


"Forklift Operatörü ve Reach Truck Operatörü " arıyoruz.


İŞ TANIMI

• Paletli malların düzen ve sistem dahilinde boşaltmasını, istiflenmesini ve ilgili lokasyonlara depolamasını yapmak, yerleştirmek, gidecek paletli malların yüklemesini yapmak.
• Vardiya Sorumlusu tarafından kendisine verilen boşaltma listesi doğrultusunda veya sistem üzerinden kullanıcısına düşen iş emirlerine istinaden gelen paletli malları araçtan veya üretim hattından indirmek, boşaltma noktasından veya raf önlerinden alarak listede yer alan raf adresine güvenli bir şekilde yerleştirmek.
• Vardiya Sorumlusu tarafından kendisine verilen toplama listesi doğrultusunda veya sistem üzerinden kullanıcısına düşen iş emirlerine istinaden ilgili adreste bulunan doğru ürünü, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, güvenli bir şekilde indirmek, raf önlerine veya yükleme alanına taşımak.
• Araç yükleme, boşaltma, raf/palet düzenleme ve sevke hazırlama işlemlerini iş makinesi ile veya uygun yüklerde manuel olarak yapmak.
• Taşımasını yapacağı paletlerin dizilimi streçleme, ipli bandının olup olmadığını ve miktarını kontrol etmek, hatalı dizilen veya sağlam olduğundan şüphe duyduğu paletleri taşımadan önce konu hakkında Takım Lideri’ne bilgi vermek, ilgili uygunsuzluğun giderilmesini sağlamak.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3111981


Kadın veya Erkek No: 3111981 Tam Zamanlı

Forklift Ve Reach Truck Operatörü İstanbul Anadolu Forklift Ve Reach Truck Operatörü İstanbul Forklift Ve Reach Truck Operatörü Lojistik Depo Forklift Operatörü


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Forklift Ve Reach Truck Operatörü İş İlanları

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

ALIŞAN LOJİSTİK

Aradığınız "Forklift Ve Reach Truck Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?