facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla

Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3060414


Kadın veya Erkek No: 3060414 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla İstanbul Anadolu Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla Kocaeli Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla İstanbul Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla Gıda Yiyecek / İçecek Garson Gıda Yiyecek / İçecek Bulaşıkçı Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Garson-Aşçı Yardımcısı-Bulaşıkçı-Karakazan Bulaşıkçı-Tuzla" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?