facebook
  1. SOFRA GRUP
  2. Garson

Türkiye’nin her köşesinde, 81 ilde, 3.000 farklı lokasyonda, 22.000’nin üzerinde çalışanı ile toplu yemek ve destek hizmetleri sunan, Türkiye’de 2. en büyük istihdamı sağlayan Sofra / Compass Group Türkiye, toplu yemek hizmeti veren projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyor.

İstanbul - Tuzla lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilmek üzere "Garson" pozisyonunda çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

• Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,
• Servis ve sunum bilgisine sahip,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.


Üç vardiya için Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Sultanbeyli, Kartal (E-5), Tuzla (E-5), Güzelyalı, Aydınlı, Orhanlı, İçmeler, Esenyalı, Kaynarca, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi ve yakın semtlerinden geçen servisimiz mevcuttur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088557


Kadın veya Erkek No: 3088557 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Hizmet Yiyecek / İçecek Aşçı

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
BAŞVURU YAP
Benzer İlanlar
İş Ara
Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

SOFRA GRUP

Aradığınız "Garson" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?