facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2923254


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2923254 Tam Zamanlı

Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar İstanbul Anadolu Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar Kocaeli Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar İstanbul Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar Gıda Yiyecek / İçecek Garson


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Garson -Kocaeli-Çayırova-Şekerpınar" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?