facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı

Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3091491


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3091491 Tam Zamanlı

Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı İstanbul Anadolu Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı İstanbul Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı Hizmet İnsan Kaynakları İşe Alma Uzmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Aradığınız "Genel Merkez - İnsan Kaynakları - İşe Alım Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?