1. Genser Güvenlik Sistemleri
  2. Güvenlik Görevlisi/Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat

Güvenlik Görevlisi/Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat

Genser Güvenlik Sistemleri

Genser Güvenlik Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2750387


Erkek 22 - 40 arası No: 2750387 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat İstanbul Anadolu Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat İstanbul Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat Savunma / Güvenlik Güvenlik Güvenlik Elemanı Güvenlik Görevli


Benzer Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat İş İlanları

Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Genser Güvenlik Sistemleri

Aradığınız "Güvenlik Görevlisi / Kartal Yeni Başlayacak Proje (8 Saat" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?