facebook
  1. TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Güvenlik Görevlisi - OTEL (Yenibosna basın ekspres yolu)
ilan-resim

Güvenlik Görevlisi - OTEL (Yenibosna basın ekspres yolu)

TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Tav Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tav Özel Güvenlik Hizmetleri Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3137343


Kadın veya Erkek No: 3137343 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) İstanbul Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) Güvenlik Güvenlik Elemanı


ilan-resim
Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Aradığınız "Güvenlik Görevlisi - Otel (Yenibosna Basın Ekspres Yolu) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?