facebook
  1. Ebrar Teknik Hırdavat
  2. İmalat Paketleme - Depo Elemanı

İmalat Paketleme - Depo Elemanı

Ebrar Teknik Hırdavat

Ebrar Teknik Hırdavat firmasının aktif ilanlarına veya diğer İmalat Paketleme - Depo Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ebrar Teknik Hırdavat İmalat Paketleme - Depo Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İmalat Paketleme - Depo Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3079752


Erkek 18 - 55 arası No: 3079752 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

3,200 TL

İmalat Paketleme - Depo Elemanı İstanbul Anadolu İmalat Paketleme - Depo Elemanı İstanbul İmalat Paketleme - Depo Elemanı İmalat Vasıfsız Eleman


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Ebrar Teknik Hırdavat

Aradığınız "İmalat Paketleme - Depo Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?