facebook
  1. DİNÇER LOJİSTİK
  2. İnşaat Bakım Onarım Uzmanı
ilan-resim

Dinçer Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnşaat Bakım Onarım Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dinçer Lojistik İnşaat Bakım Onarım Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnşaat Bakım Onarım Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3178080


Erkek No: 3178080 Tam Zamanlı

İnşaat Bakım Onarım Uzmanı İstanbul Anadolu İnşaat Bakım Onarım Uzmanı İstanbul Avrupa İnşaat Bakım Onarım Uzmanı Adana İnşaat Bakım Onarım Uzmanı Ankara İnşaat Bakım Onarım Uzmanı İzmir İnşaat Bakım Onarım Uzmanı İstanbul İnşaat Bakım Onarım Uzmanı Lojistik Depo Tekniker


Benzer İnşaat Bakım Onarım Uzmanı İş İlanları

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

DİNÇER LOJİSTİK

Aradığınız "İnşaat Bakım Onarım Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?