facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Kalite Kontrol Elemanı

Kalite Kontrol Elemanı

Gİ GROUP

İzmir - Kemalpaşa 13-01-2022
Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı, eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.


Danışmanlığını gerçekleştirmekte olduğumuz kurumsal müşterimizin İzmir Kemalpaşa'daki fabrikasında çalışmak üzere kalite kontrol personeli arayışımız bulunmaktadır.Aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız;-Alanında en az 2 yıl deneyimli

-Tercihen meslek lisesi makine bölümü mezunu

-Ölçüm aletlerini aktif kullanabilen (mikrometre,mihengir,kumpas,..vs.)

-Kaynaklı talaş imalatında tecrübeli

-Teknik resim okumayı bilen

-Mesaili çalışabilecek

- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3105963


Kadın veya Erkek 20 - 36 arası No: 3105963 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Elemanı İzmir Kalite Kontrol Elemanı Üretim Demir Doğrama Kalite Kontrol Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Gİ GROUP

Aradığınız "Kalite Kontrol Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?