facebook
  1. Pozitif Güç Personel Hizmetleri
  2. Kalite Kontrol Etiketleme Personeli

Pozitif Güç Personel Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Etiketleme Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pozitif Güç Personel Hizmetleri Kalite Kontrol Etiketleme Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Etiketleme Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3087090


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3087090 Kişi Sayısı: 300 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Etiketleme Personeli İstanbul Anadolu Kalite Kontrol Etiketleme Personeli Kocaeli Kalite Kontrol Etiketleme Personeli İstanbul Kalite Kontrol Etiketleme Personeli Lojistik Depo Paketleme Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Pozitif Güç Personel Hizmetleri

Aradığınız "Kalite Kontrol Etiketleme Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?