facebook
ilan-resim

Kalite Teknikeri (Dönemsel)

Domino's Pizza

Ankara - Kazan 05-03-2023
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan, “Pizza Satan Bir Teknoloji Firması” olma hedefindeki Domino’s Türkiye’ye, bize katılmak ister misin?

KİMİZ BİZ?

Domino’s 1960 yılında Amerika'nın Michigan eyaletinde Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. Bugün, 90 ülkede 17.200'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. "Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri" olma gururunu taşımaktayız.1996 yılında Türkiyede ilk şubesini Istanbul/Ulus’ta açan Domino's Türkiye olarak şu an 74 ilde 570’e yakın şube ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük eden, “Pizza Satan Bir Teknoloji Firmasıyız”! Domino's Türkiye olarak, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Domino's Türkiye 2017 yılında Türkiye, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonlarını "DP Eurasia" çatısı altında birleştirerek, Londra Borsası'nda işlem görmeye başlamış ve böylece; Türkiye'de doğup, Türk çalışanları ve Franchiseları ile büyüyen bir Türk şirketi, tarihte ilk defa Premium listeden Londra Borsası'na girmeyi başarmıştır!

NE YAPARIZ?

Mükemmel pizza!

En lezzetli pizza ve yan ürünleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyor, yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

FARKIMIZ?

30 Dakika!

Domino's Türkiye olarak, pizza sektörüne "evlere servis" anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise "Anında Bedava" garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerle sektörde yol gösterici bir konumdayız.

GÖREVİMİZ?

Mutlu etmek hızla!

Bugün DP Eurasia olarak 4 ülkede 760 üzerinde şube ile müşterilerimize mutluluk taşımayı sürdürüyoruz.

ARADIĞIMIZ POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK KRİTERLER NELER?

Tercihen Gıda/Ziraat ve ilgili konularda meslek yüksek okullarından mezun,
Gıda sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,
MS Office Programlarına hakim,
Ankara Kazan, Sincan ve Eryaman ilçelerinde ikamet eden,

BU POZİSYONDA NELER YAPILIR?

Gelen ürünlerin mal kabul kontrollerinin yapılması,
Yapılan kontrollerin kayıt altına alınması ve FSM veya SAP sistemi üzerinden onay / bloke işlemlerinin yapılması.
Şubelerden gelen şikayetler doğrultusunda ürünlerin kontrollerinin yapılması,
Üretim, depolama ve sevk aşamalarında gıda güvenliği ve ürün kalitesinin sürdürüldüğünün takibini ve doğrulamasını yapmak.

DOMINO’S SANA NASIL BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR?

Alacağın sorumluluklarla kendini geliştirme, inisiyatif alma ve çokça öğrenme imkanı,
Arkadaşlık bağlarının da güçlü olduğu bir çalışma ortamında takım çalışmasıyla Domino’s’ta potansiyelini ve güçlü yönlerini keşfetme fırsatı,
Çevik takımlarımızla e-ticaretteki yenilikleri uygulama şansı,
Domino’s ailesine katılmak ister misin? Hadi hemen başvuru yaparak bize CV’ni gönder!

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3315736


Kadın veya Erkek No: 3315736 Dönemsel
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Kalite Kontrol Elemanı Nedir, Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir. Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur. Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgil...

Domino's Pizza

Aradığınız "Kalite Teknikeri (Dönemsel) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?